Skip to main content

Výtěžek darů k mému jubileu chci věnovat na dobročinnou práci CARE.

Ať už vás čeká jakékoli životní jubileum, budeme rádi, pokud se rozhodnete se, že své dary či část vašich darů věnujete na životy zachraňující práci CARE v rozvojovém světě.

Výtěžek můžete věnovat nebo projekty CARE obecně nebo nám napište a my Vám, rádi vám představíme aktuální potřeby v našich projektech, na které byste mohli svou sbírku zacílit.

Výtěžek darů můžete směrovat přímo na účet 219 619 502/0300 nebo nás kontaktujte. Rádi Vám či Vašim přátelům následně vystavíme dárcovskou smlouvu, či určíme unikátní variabilní symbol pro adresnou identifikaci.

 

Chci to zveřejnit a oslovit další své přátelé přes internet

Pokud preferujete digitální cestu, nebo chcete oslovit více přátel,  prostřednictvím dárcovské výzvy (díky spolupráci s Nadací Via) můžete vaši radost sdílet s lidmi v chudých zemích, kteří v životě neměli tolik štěstí.

Dárcovská výzva je Vámi organizovaná sbírka na podporu dobré věci mezi vašimi kamarády, kolegy nebo rodinou.

Je to snadné a zábavné: vybrané peníze jdou rovnou na účel, který chcete podpořit.

Dárcovskou výzvu si jednoduše založíte na portálu darujme.cz. Tam si můžete rovnou vybrat jeden z našich projektů, na který chcete vybírat peníze. Anebo nám napište, rádi vám představíme aktuální potřeby v našich projektech, na které byste mohli svou výzvu zacílit.

Podívejte se, jak může dárcovská výzva pro CARE vypadat. Moc děkujeme Václavovi a Lence, kteří se v rámci své svatby rozhodli vybrat peníze na rekonstrukci nemocnice v Iráku.

Text a fotografie si připravíte sami, tak, aby vás celkové vyznění vystihovalo. Návod pro založení dárcovské výzvy najdete zde.

Rádi vám s přípravou individuálně poradíme.

Jakmile výzvu založíte, dejte o ní vědět svým blízkým a společně sbírejte dary na vybraný účel.

Děkujeme a gratulujeme!

O CARE
Organizace CARE byla založena v roce 1945 a dnes je jednou z největších humanitárních organizací na světě. CARE ČR je její hrdou součástí opět od roku 2007.
Zvýšenou pozornost CARE věnuje ženám a dívkám, protože mají významný vliv na prosperování celé rodiny i širších komunit.
CARE přináší trvalé změny. Spolu s Vámi toho dokážeme ještě víc. DĚKUJEME
www.care.cz / www.care-international.org
JSME TU PRO VÁS
+420 222 312 805
care@care.cz
V Tůních 1770/10
12000 Praha 2
IČ: 22694102
IDDS: kx7t834
DMS CARE 190 na 87 777
BANKOVNÍ ÚČTY
Dárcovský účet:
219 619 502/0300 (ČSOB)
Sbírkový účet:
243 308 210/0300 (ČSOB)
Provozní účet:
287 115 111/0300 (ČSOB)
Informace k zahraniční platbě.

Chci dát rychlý příspěvek:

Chci dostávat informace:

Chci dát rychlý příspěvek:

Chci dostávat informace: